Využite naše skúsenosti v oblasti servisu a zverte sa do rúk profesionálom.

Arrow Sieťové služby

servis pc siete

Počítačová sieť je už dnes vo firme nevyhnutnosťou. Pomocou nej môžete zdieľať a presúvať dáta medzi dvoma a viacerými počítačmi, používať jednu tlačiareň v sieti, zdieľať internet atď. Musíte, ale sieť zároveň zabezpečiť. Nezabezpečené siete predstavujú bezpečnostné riziko pre všetkých jej užívateľov. Nechajte si od nás poradiť a urobiť nevyhnutné zabezpečenie siete. Inštalujeme siete od jednoduchého prepojenia dvoch počítačov, až po rozsiahle celofiremné siete na báze najrozšírenejších sieťových OS.

Návrh firemnej siete
Priamo na mieste inštalácie zistíme vaše predstavy o novej firemnej sieti, alebo jej plánovanom rozšírení. Na základe obhliadky pre vás vypracujeme cenovú ponuku na všetky potrebné sieťové zariadenia a taktiež aj vyčíslime náklady na zriadenie kabeláže.

Inštalácia sieťovej kabeláže
Natiahneme sieťovú kabeláž a vytvoríme vám vašu vlastnú sieť (LAN) pomocou ktorej, budete môcť zdieľať dáta, ako aj zariadenia zapojené v sieti. Realizujeme prenosové cesty metalické aj optické. Postaráme sa o komplexnú dodávku potrebného hardware a netware. Siete dodávame v novostavbách zabudované do múrov, alebo povrchovou montážou do žľabov. Postaráme sa aj o rozšírenie vašej existujúcej siete. Súčasťou dodávky je kompletná projektová dokumentácia.

Inštalácia Wi-Fi siete
Vytvoríme vám vašu vlastnú Wi-Fi sieť pomocou ktorej, budete môcť zdieľať dáta ako aj zariadenia zapojené v sieti. Postaráme sa aj o rozšírenie vašej existujúcej Wi-Fi siete.

Zabezpečenie siete
Nezabezpečené siete predstavujú otvorené dvierka pre útočníkov (hackerov) z vonku. Cez nezabezpečené siete sa útočníci môžu dostať až k dátam na počítačoch, čím môžu priamo ohroziť bezpečnosť a dobré meno vašej spoločnosti. My vám ponúkame riešenie, ktoré zvýši bezpečnosť siete proti útokom zvonku.

Pripojenie zariadenia do siete
Pripojíme vašu tlačiareň, multifunkčné zariadenie, skener alebo PDA do firemnej siete (LAN) v prípade, že sieť korektne funguje a zariadenie umožňuje pripojenie do siete.

Nastavenie internetového pripojenia
Dostali ste od vášho internetového poskytovateľa nové nastavenia a neviete si s nimi rady? Alebo by ste chceli sťahovať vašu poštu priamo do počítača cez poštového klienta? Poradíme vám ako na to.

V rámci sieťových služieb ponúkame aj tieto služby
– návrh a realizácia sieťového informačného systému
– návrhy a realizácie software alebo hardwarových proxy serverov
– návrhy a realizácie poštových serverov