Využite naše skúsenosti v oblasti servisu a zverte sa do rúk profesionálom.

Arrow Predaj PC

predaj pc

Pri predaji počítačov kladieme najväčší dôraz na individuálne požiadavky zákazníka. Podľa účelu použitia vám navrhneme optimálnu konfiguráciu počítača. Pomôžeme vám s výberom vhodných komponentov a poskladáme počítač na mieru, presne podľa vašich predstáv. Pre náročnejších klientov, ktorí majú veľmi špecifickú predstavu o parametroch nového počítača, ponúkame službu pri ktorej zákazník presne špecifikuje komponenty, z ktorých sa má nový počítač skladať. Kontaktujte nás pre viac informácií.


Počítačové zostavy
Zostavíme počítačové zostavy podľa želania zákazníka. Termín dodávky od jedného dňa podľa špecifikácie. Záručný aj pozáručný servis je samozrejmosťou. Inštaláciu u nás zakúpeného zariadenia máte grátis.


Komponenty pre upgrade a modernizáciu PC
Ak ste zistili, že vaše staré PC už nespĺňa nároky na kvalitnú prácu, ale na nové PC ešte nedozrel čas, je potrebné urobiť upgrade. Nielenže vám poradíme a pomôžeme z dodávkou vhodných komponentov, ale aj zapojíme a nainštalujeme akýkoľvek kompatibilný komponent pre vaše PC. Ponúkame výmenu základnej dosky, procesora, rozšírenie pamäte, výmena hdd (vrátane prekopírovania údajov na nový disk).


Periférne zariadenia
Tlačiarne a multifunkčné zariadenia, monitory, skenery, záložné zdroje… Poradíme vám z výberom vhodného periférneho zariadenia, navrhneme riešenie vyhovujúce vašim potrebám. Záručný aj pozáručný servis je samozrejmosťou. Inštaláciu u nás zakúpeného zariadenia máte grátis.


Spotrebný materiál
Postaráme sa o dodávky spotrebného materiálu k vašim tlačiarňam a multifunkčným zariadeniam. Odporúčame vždy používať originálne náplne resp. tonery doporučené výrobcom tlačiarne.


Software
Operačné systémy, kancelárske aplikácie, antivíry, účtovné programy a iné. Navrhneme cenovo najvýhodnejšie riešenie nákupov licencií software. Pozor!!! Inštalujeme a zároveň doporučujeme používať iba legálne zakúpený software!!!