Využite naše skúsenosti v oblasti servisu a zverte sa do rúk profesionálom.

Arrow Inštalačné práce

instalacia

Veľmi ochotne vám nainštalujeme a nastavíme operačný systém, nainštalované programy, vylepšíme počítač o rôzne komponenty, alebo zapojíme počítač kde budete potrebovať.

Zapojenie nového počítača
Kúpili ste si nový počítač a neviete ako ho správne zapojiť? Radi vám pomôžeme. Ak ste PC zakúpili u nás, tak vám ho v rámci služby privezieme a zapojíme bezplatne!!!

Základná inštalácia počítača
Kúpili ste si nový počítač bez nainštalovaného MS Windows? Okrem základnej inštalácie OS, vám nainštalujeme aj kancelársky balík Office a podporný software podľa vašich požiadaviek resp. navrhneme pre vás to najlepšie riešenie. Operačný systém MS Windows nie je zahrnutý v cene, inštalujeme iba z legálne zakúpeného média. V prípade, že ho ešte nemáte, informujte sa u nás o možnostiach jeho nákupu. Ostatný software inštalujeme buď legálne zakúpený, alebo v skúšobnej verzii (shareware).

Základná inštalácia notebooku
V prípade kúpy nového notebooku s operačným systémom, je tento v notebooku výrobcom iba predinštalovaný a je potrebné ho „doklikať“, nastaviť a spojiť s existujúcimi periférnymi zariadeniami ktoré používate. Ak ste si kúpili nový notebook bez nainštalovaného operačného systému, alebo potrebujete obnoviť inštaláciu z média, sme tu pre vás. Okrem základnej inštalácie operačného systému, resp. obnovy operačného systému z predinštalačného „recovery“ média, vám nainštalujeme aj kancelársky balík programov a podporný software podľa vašich požiadaviek resp. navrhneme pre vás to najlepšie riešenie. Operačný systém nie je zahrnutý v cene a inštalujeme ho iba z legálne zakúpeného média! V prípade, že ho ešte nemáte, informujte sa u nás o možnostiach jeho nákupu. Ostatný software inštalujeme buď legálne zakúpený, alebo v skúšobnej verzii (shareware). Podmienkou pri obnove zariadenia z „recovery“ média je dodanie samotného média, ktoré ste dostali k notebooku.

Reinštalácia operačného systému
Máte zavírený počítač, operačný systém vám neustále padá a „mrzne“, alebo vás počítač už dlho hnevá chybovými hláškami, ktoré vyskakujú hneď po štarte? Máme pre vás riešenie! Zazálohujeme vám vami vybrané súbory, preinštaluje operačný systém a následne ho prispôsobíme vašim požiadavkám. Ani v tomto prípade nie je operačný systém zahrnutý v cene a inštalujeme ho iba z legálne zakúpeného média! V prípade, že ho ešte nemáte, informujte sa u nás o možnostiach jeho nákupu. Ostatný software inštalujeme buď legálne zakúpený alebo v skúšobnej verzii (shareware).

Inštalácia periférneho zariadenia
Kúpili ste si novú tlačiareň, skener, ploter, alebo iné periférne zariadenie a neviete si s ním rady? Radi vám zariadenie zapojíme a navyše vám aj ukážeme, ako so zariadením správne pracovať.

Inštalácia programov pre počítač
Neviete si s novým programom rady? Radi vám ho odborne nainštalujeme a uvedieme do chodu. Pozor!!! Inštalujeme iba legálne zakúpený software, alebo software v skúšobnej verzii (shareware).